OPINIE

REPUTACJA ZAPROJEKTOWANA NA MIARĘ

Ekskluzywność to coś, czego z definicji nie da się produkować seryjnie.
Nasza reputacja bierze się właśnie z wyjątkowości statuetek jakie tworzymy.

W Vero Arte oferujemy prestiż na zamówienie.
Brąz, mosiądz, stal czy szkło zamieniamy w świadectwo doskonałości i wiarygodności Twojej firmy.

Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych
Krystyna Jasiczek
URZĄD GMINY I MIASTA CZERWIONKA-LESZCZYNY

„Urząd Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny informuje, że firma VERO ARTE ze Szczecina, Al. Wojska Polskiego 237a od 3 lat wykonuje na nasze zamówienie unikatowe, indywidualne statuetki, w których łączone są dwa tworzywa: szkło i metal. Statuetki te stanowią nagrody Burmistrza dla przedsiębiorców „DIAMENT BIZNESU”. Wykonanie statuetek jest precyzyjne i estetyczne.

Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę, polecam firmę VERO ARTE jako rzetelnego i solidnego partnera”.

Project Manager
Magdalena Jankowska
PRESS

Z przyjemnością rekomendujemy firmę Vero Arte z siedzibą w Szczecinie jako rzetelnego producenta statuetek.

Nasza wieloletnia, bardzo dobra współpraca ma swój przekład w nowoczesnych i kreatywnych projektach. Statuetki prezentują się wspaniale, ich nowoczesna forma sprawia, że w każdym konkursie wręczamy je z dumą osobom wyróżnionym.

Ostatni przygotowany przez pracownię projekt dotyczył wykonania statuetek na konkurs dla autorów najbardziej kreatywnych wideo w sieci - Grand Video Awards 2017. Jego realizacja w efekcie końcowym przeszła nasze oczekiwania. Zastosowanie lekkiego, satynowego aluminium w połączeniu z eleganckim, granitowym postumentem doskonale oddawały charakter wydarzenia.

Bez wątpienia mocną stroną Vero Arte jest twórcze podejście do każdego realizowanego projektu, niezależnie od tego czy zamówienie opiewa na jedną czy więcej statuetek. Na godny uwagi zasługuje również przemiły kontakt z całym zespołem dbającym o realizowane zamówienie. Przy każdym projekcie możemy liczyć na fachowe doradztwo, odpowiedni dobór materiałów oraz doskonałą jakość, którą pracownia stawia na pierwszym miejscu. Statuetki dostarczane są zawsze przed wyznaczonym terminem co pozwala nam na bezstresowe załatwienie innych spraw związanych z konkursami.

Z zadowoleniem chwalę wysokie standardy współpracy z firmą Vero Arte i życzę nam kolejnych wspólnych projektów.

Prokurent
Joanna Borusiak-Liwinska
RBB

Potwierdzamy niniejszym, iż firma VERO ARTE z siedzibą w Szczecinie, zaprojektowała i wykonała na indywidualne zamówienie RBB Stal statuetki z okazji Jubileuszu 60-lecia naszej działalności.

Z kilku przesłanych propozycji projektowych przygotowanych przez Pana Przemysława zdecydowaliśmy się na prostą w formie, ale bardzo elegancką statuetkę wykonaną ze szlifowanej stali nierdzewnej w połączeniu ze szkłem, dzięki czemu wykonane statuetki stały się oryginalnym podziękowaniem dla naszych kontrahentów, jednocześnie nawiązując do naszego profilu działalności.

Współpraca z firmą Vero Arte okazała się bardzo życzliwa, miły i sympatyczny kontakt towarzyszył nam do samego końca. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że mogliśmy liczyć na pomoc pracowni w sytuacji, kiedy niefortunnie uszkodzeniu uległa jedna ze statuetek. Firma Vero Arte bez wahania zaproponowała wykonanie, bez dodatkowych kosztów identycznej statuetki.

Zdecydowanie polecamy firmę Vero Arte jako rzetelnego i godnego zaufania producenta statuetek okolicznościowych.

SCHAEFFLER POLSKA

„Mamy przyjemność zarekomendować firmę VERO ARTE jako solidnego wykonawcę statuetek okolicznościowych.

Firmę tę charakteryzuje terminowość oraz solidność. Na szczególne podkreślenie zasługuje jakość realizowanych usług, w tym duża kultura osobista pracowników, Ich życzliwość i umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem.

Pragniemy wyrazić pełne zadowolenie ze współpracy z firmą VERO ARTE, jak również życzymy jej samych sukcesów”.

Rechtsanwalt
Norbert Sawicki
SPORT MANAGEMENT TEAM

„Niniejszym z przyjemnością udzielamy rekomendacji firmie VERO ARTE. Firma VERO ARTE według naszych życzeń wykonała statuetkę „Heraklesa” – nagrody dla najlepszych sportowców MMA w Polsce. Nagroda stała się bardzo szybko najbardziej prestiżową nagrodą w święcie MMA - przede wszystkim ze względu na unikalność i wysoką jakość wykonanych statuetek. Współpraca z firmą VERO ARTE zarówno w trakcie koncepcji statuetki (idea, rysunki) jak i produkcji i dalszej współpracy była zawsze terminowa i profesjonalna. VERO ARTE cechuje przede wszystkim indywidualne podejście do nas jako klienta i elastyczność w zakresie naszych potrzeb terminowych.

Życzymy firmie VERO ARTE dalszych sukcesów”.

Radna Rady Miejskiej w Świdnicy
Magdalena Rumiancew-Wróblewska
ŚWIDNICKIE FORUM KOBIET

„Z wielką przyjemnością rekomenduję firmę VERO ARTE Al. Wojska Polskiego 237 a 71-256 Szczecin.

Na podstawie kilkuletniej współpracy stwierdzam, że jest to solidny i rzetelny producent wyjątkowych statuetek. Dobry kontakt z pracownikami firmy oraz terminowość wykonywanych zleceń powodują, że zdecydowanie polecam tę firmę.

Dziękuję za dotychczasową współpracę i życzę dalszych sukcesów”.

Prezes Zarządu
Arkadiusz Wójcik
UNIBALTIC

„Firma VERO ARTE z siedzibą w Szczecinie przy Al. Wojska Polskiego 237a, od wielu lat wykonuje na nasze zamówienie unikatowe statuetki, które są wyjątkowym prezentem dla naszych kontrahentów. Każdorazowo możemy liczyć na indywidualne podejście, przygotowywane przez grafika projekty są bardzo przemyślane i zawsze spełniają nasze oczekiwania. Wykonanie statuetek jest perfekcyjne, zarówno te w całości odlewane jak i modele, w których łączone są dwa tworzywa metal i szkło. Warsztat pracy, kultura osobista pracowników, podejście do klienta w firmie VERO ARTE zasługuje na najlepsze referencje.

Mając na uwadze dotychczasową współpracę możemy polecić usługi firmy VERO ARTE jako solidnego i rzetelnego partnera”.

JESTEŚMY TU DLA PAŃSTWA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

NR TELEFONU
E-MAIL*
TREŚĆ

Vero Arte
Wojska Polskiego 237a
71-256 Szczecin

PN-PT 8.00-20.00

REGON 320719114
NIP PL9281752451