STATUETKI UNIWERSALNE

WYJĄTKOWE STATUETKI
NA WYJĄTKOWE OKAZJE

Uniwersalne statuetki to doskonały wybór dla każdego, kto poszukuje nowoczesnych i niebanalnych rozwiązań, realizowanych w krótkim czasie, dostępnych w atrakcyjnej cenie.

Każda statuetka to autorski wzór

Prezentowane statuetki to nasze autorskie projekty. Tworzymy je ręcznie z połączenia kryształu, aluminium czy brązu, z dbałością o każdy szczegół. Dlatego możesz być pewien, że Twoja statuetka to oryginalny produkt.

Wybór odpowiedniego prezentu dla wyjątkowej osoby jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Pragniesz podarować coś wyjątkowego?

Uniwersalne statuetki okolicznościowe są niezwykle eleganckim upominkiem i doskonale pasują na wiele okazji. Statuetka uwieńczona spersonalizowanym grawerem sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyróżniona.

Każdy wzór to niezwykły prezent m. in. z okazji awansu, jubileuszu, czy nagroda za wybitne osiągnięcia. Elegancja płynąca z tych wyjątkowych upominków podkreśli niepowtarzalny charakter każdej okoliczności.

statuetka trofeum

Statuetka Trofeum - Vero Arte

statuetka gratulacje

Statuetka Gratulacje - Vero Arte

statuetka kryształ

Statuetka Kryształ - Vero Arte

Jak zamówić uniwersalną statuetkę

Wybierz jeden z powyższych wzorów i skontaktuj się z nami, aby ustalić wzór grafiki i treści dedykacji. Przygotujemy wizualizację projektu, którą otrzymasz do zatwierdzenia, a następnie przystąpimy do przygotowywania Twojej statuetki.

Statuetka na indywidualne zamówienie?

Jeśli poszukujesz czegoś w pełni indywidualnego, zwróć się do nas, a zgodnie z Twoimi wytycznymi, od podstaw stworzymy unikalne, personalizowane statuetki na zamówienie. Przygotujemy wizualizację projektu, którą otrzymasz do zatwierdzenia, a następnie przystąpimy do przygotowywania Twojej statuetki.

JESTEŚMY TU DLA PAŃSTWA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

NR TELEFONU
E-MAIL*
TREŚĆ

Vero Arte
Wojska Polskiego 237a
71-256 Szczecin
PN-PT 8.00-18.00


REGON 320719114
NIP PL9281752451