WYDARZENIA

WYJĄTKOWE WYDARZENIA, WYJĄTKOWE STATUETKI

Uroczyste okoliczności powinny być uświetnione statuetką jedyną w swoim rodzaju.
Blask kryształu, solidność stali, szlachetność brązu.
Statuetki mają być tak doskonałe jak firma, która je wręcza. Tu liczy się autentyczność.

Nasze statuetki przyciągają spojrzenia, zapadają w pamięci i skupiają uwagę fotografów.
Tworzone na miarę, zawsze idealnie dopełniają przekaz uroczystości,
a potem dumnie prezentują podejście firmy na półce z nagrodami.

FLORIANY

Strażackie Oscary - Floriany #1
Strażackie Oscary - Floriany #2
Strażackie Oscary - Floriany #3
Strażackie Oscary - Floriany #4
Strażackie Oscary - Floriany #5
Strażackie Oscary - Floriany #6

Podczas Gali Finałowej Konkursu Floriany 2018 wręczone zostały statuetki zwycięskim OSP. Organizatorem konkursu jest Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz redakcja miesięcznika Strażak. Konkurs skierowany jest do Ochotniczych Straży Pożarnych, samorządów i lokalnych społeczności. Ma dwa podstawowe cele: promowanie i nagradzanie najlepszych inicjatyw społecznych, których efekty wpłynęły na poprawę bezpieczeństwa i jakości życia mieszkańców, a także rozwój i integrację środowisk wokół wspólnych inicjatyw.
GALA GDYŃSKIEGO SPORTU

Statuetki - Gala Gdyńskiego Sportu #1
Statuetki - Gala Gdyńskiego Sportu #2
Statuetki - Gala Gdyńskiego Sportu #3
Statuetki - Gala Gdyńskiego Sportu #4
Statuetki - Gala Gdyńskiego Sportu #5
Statuetki - Gala Gdyńskiego Sportu #6
Statuetki - Gala Gdyńskiego Sportu #7
Statuetki - Gala Gdyńskiego Sportu #8
Statuetki - Gala Gdyńskiego Sportu #9

W Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni podczas Gali Gdyńskiego Sportu odbyło się uroczyste wręczenie statuetek okolicznościowych. Nagrody corocznie przyznawane są przez Prezydenta Miasta za wybitne osiągnięcia w sporcie amatorskim oraz zawodowym, ale również za działania na rzecz rozwoju kultury fizycznej i promocji Miasta Gdyni poprzez sport. Statuetka formą nawiązuje do logo Gdyni Sport, materiały z jakich została wykonana to połączenie mosiądzu z granitowym postumentem.
Fot. Dawid Linkowski
GALA ROZDANIA NAGRÓD GRAND VIDEO AWARDS

Statuetki - Grand Video Awards #1
Statuetki - Grand Video Awards #2
Statuetki - Grand Video Awards #3
Statuetki - Grand Video Awards #4
Statuetki - Grand Video Awards #5
Statuetki - Grand Video Awards #6
Statuetki - Grand Video Awards #7
Statuetki - Grand Video Awards #8
Statuetki - Grand Video Awards #9

W warszawskim kinie Iluzjon odbyła się uroczysta gala rozdania nagród Grand Video Awards. Ideą GVA jest uhonorowanie tych najbardziej kreatywnych, oryginalnych i nowatorskich autorów oraz promocja najlepszej twórczości wideo w polskim Internecie. Oryginalne statuetki zaprojektowane na indywidualne zamówienie wykonaliśmy w lekkiej formie z aluminium połączonego z granitową podstawą. Całości dopełniły grawerowane elementy logo oraz personalizowana tabliczka.
Fot. Archiwum/Press
ŚWIĘTO TUNINGU - SMOKE UNITY

Statuetki - Smoke Unity #1
Statuetki - Smoke Unity #2
Statuetki - Smoke Unity #4

Opener Drift Season. Najlepszy i Najgłośniejszy MotoStart sezonu 2018! Nie mogło zabraknąć jedynych w swoim rodzaju statuetek, które przygotowaliśmy dla najlepszych kierowców! Impreza godna polecenia, zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
KARLIŃSKA WIEŻA SUKCESU

Statuetki - Karlinska Wieza Sukcesu #1
Statuetki - Karlinska Wieza Sukcesu #2
Statuetki - Karlinska Wieza Sukcesu #3

Statuetka jest osobliwym laurem przyznawanym przedsiębiorcom, osobom fizycznym i prawnym działającym na rzecz lokalnej społeczności przez Gminę Karlino. Wyróżnienie jakim jest "Karlińska Wieża Sukcesu" to nagroda prestiżowa, podkreślająca rolę nagrodzonego, która ma inspirować do ciągłego rozwoju, promować postawy proinwestycyjne oraz wskazywać osoby, które poświęcają swój czas i energię dla dobra społeczności lokalnej. Statuetki wykonujemy corocznie z zastosowaniem takich materiałów jak stal nierdzewna, grawerowane szkło oraz granitowa podstawa.
KULINARNY PUCHAR POLSKI

Statuetki - Kulinarny Puchar Polski #1
Statuetki - Kulinarny Puchar Polski #2

Prestiżowy konkurs, którego celem jest odkrywanie i prezentowanie talentów kulinarnych oraz wyłonienie „Najlepszego z najlepszych”. Statuetkę Kucharza corocznie przygotowujemy na zamówienie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Materiał dominujący to mosiądz oraz okazała granitowa podstawa dekorowana grawerowaną personalizowaną tabliczką.
25 LECIE BURY

Statuetki - 25 lecie Bury #1
Statuetki - 25 lecie Bury #2

W 2017 roku firma Bury obchodzi 25 lecie swojej działalności. Z tej okazji zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy statuetki na indywidualne zamówienie pracowników firmy , które były prezentem dla jej założycieli - Jacka i Bogdana Burego. Okrągła rocznica 25 lecia to uroczyste podsumowanie osiągnięć firmy jak i doskonały powód do świętowania. Przygotowane na tę okazję statuetki, wykonane z mosiądzu w połączeniu z marmurowym postumentem, doskonale podkreśliły ten piękny Jubileusz.
ROPCZYCKIE SOKOŁY

Statuetki - Ropczyce #1
Statuetki - Ropczyce #2
Statuetki - Ropczyce #3
Statuetki - Ropczyce #4

W Ropczycach odbyła się uroczystość oficjalnego otwarcia nowej fabryki Aero Gearbox International Poland produkującej układy przeniesienia napędu nowej generacji do silników lotniczych Rolls-Royce’a. Burmistrz wręczył symboliczne statuetki "Ropczyckich Sokołów" symbolizujących siłę, szacunek i wdzięczność mieszkańców Ropczyc, na ręce Prezesów Zarządów firm Rolls-Royce, Safran i Aero Gearbox International Poland. Podziękował również za zainwestowanie zagranicznego kapitału w zakład w mieście i pogratulował szybkiej i sprawnej budowy.
ZASŁUŻONY DLA ROPCZYC

Statuetki - Ropczyce #5
Statuetki - Ropczyce #6
Statuetki - Ropczyce #7
Statuetki - Ropczyce #8

Gospodarz Ropczyc burmistrz Bolesław Bujak, w swoim krótkim wystąpieniu nawiązując do 654. rocznicy założenia miasta, odniósł się do historii i teraźniejszości. Złożył gratulacje wyróżnionym oraz podziękowania, życzył by kolejne lata wypełnione były sukcesami z dalszej pracy na rzecz naszej małej Ojczyzny. Najważniejszą częścią uroczystości było wręczenie aktów nadających honorowe tytuły „Zasłużony dla Ropczyc” oraz pamiątkowych statuetek „Sokół Ropczycki” ustanowionych przez Radę Miejską w Ropczycach. Nadając w tym roku tytuł Zasłużony dla Ropczyc, Rada doceniła osoby, które w znaczący sposób wpisały się w rozwój szeroko rozumianej kultury.
PRZYJACIEL KOLEJARZY KRWIODAWCÓW

Statuetki - Przyjaciel Kolejarzy Krwiodawcow #1
Statuetki - Przyjaciel Kolejarzy Krwiodawcow #2
Statuetki - Przyjaciel Kolejarzy Krwiodawcow #3
Statuetki - Przyjaciel Kolejarzy Krwiodawcow #4
Statuetki - Przyjaciel Kolejarzy Krwiodawcow #5
Statuetki - Przyjaciel Kolejarzy Krwiodawcow #6

Statuetki im. dr praw Andrzeja Ferstena przyznawane w kategorii "Przyjaciel Kolejarzy Krwiodawców". Zaprojektowane na indywidualne zamówienie Krajowej Rady Kolejarskich Klubów Honorowych Dawców Krwi PCK. Popiersie wykonane z mosiądzu usytuowane na trapezowej podstawie z personalizowaną tabliczką.
HERAKLESY POLSKIEGO MMA

Statuetki - Heraklesy #1
Statuetki - Heraklesy #2
Statuetki - Heraklesy #3

Polskie nagrody w dziedzinie mieszanych sztuk walki, przyznawane przez grono dziennikarzy i ekspertów tego sportu od 2012 roku. Pomysłodawcą nagrody i jej fundatorem był manager Michała Materli – Norbert Sawicki, który do spółki z Pawłem Kowalikiem i z portalem MMARocks.pl organizuje gale rozdania „Heraklesów”. Materiały z jakich wykonaliśmy statuetki to połączenie mosiądzu z marmurową, kremową podstawą. Całości dopełnia grawerowana, personalizowana tabliczka.
CHIRON - SZKOŁA Z POTENCJAŁEM

Statuetki - Chiron szkola z potencjalem #1
Statuetki - Chiron szkola z potencjalem #2
Statuetki - Chiron szkola z potencjalem #3
Statuetki - Chiron szkola z potencjalem #4
Statuetki - Chiron szkola z potencjalem #5
Statuetki - Chiron szkola z potencjalem #6

Na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim odbyła się ogólnopolska konferencja dla dyrektorów szkół średnich współpracujących z UWM. Podczas konferencji wręczono nagrody „Chiron – szkoła z Potencjałem", przyznawane w różnych obszarach edukacyjnych wybranym szkołom współpracującym z Uniwersytetem Warmińsko Mazurskim. W uniwersyteckiej nagrodzie i statuetce Chiron personifikuje nauczyciela i mistrza różnorodnych dziedzin. Uczelnia przyznając tytuł Chirona, pragnie uhonorować te szkoły, których absolwenci zostali znakomicie przygotowani do podjęcia studiów, doskonale radzą sobie w toku nauki i ze świetnymi wynikami kończą studia.
PLEBISCYT KOBIETA Z PASJĄ

Statuetki - Kobieta z pasja #1
Statuetki - Kobieta z pasja #2
Statuetki - Kobieta z pasja #3
Statuetki - Kobieta z pasja #4
Statuetki - Kobieta z pasja #5
Statuetki - Kobieta z pasja #6

Podczas Świdnickiego Forum Kobiet nagrodzone zostały wyjątkowe panie „Kobiety z Pasją” w czterech kategoriach: Kobieta fit, Kobieta w kulturze i sztuce, Kobieta przedsiębiorcza oraz Supermenka. Surowce z jakich zostały wykonane statuetki na to wydarzenie to mosiądz w strukturze lustrzanej oraz marmurowa pudrowa podstawa. Nie zabrakło również personalizowanych tabliczek.
ZŁOTY MEDAL TARGÓW POZNAŃSKICH

Statuetki - Zloty Medal #1
Statuetki - Zloty Medal #2
Statuetki - Zloty Medal #3
Statuetki - Zloty Medal #4
Statuetki - Zloty Medal #5
Statuetki - Zloty Medal #6

Statuetki przyznawane innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Powstały w naszej pracowni na specjalne zamówienie World Trade Center Poznań z zastosowaniem takich materiałów jak mosiądz z grawerowanymi elementami logo oraz granitową podstawą. Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie.
PARADA ROBOTÓW - DRONIADA

Statuetki - Parada Robotow Droniada #1
Statuetki - Parada Robotow Droniada #2
Statuetki - Parada Robotow Droniada #3

W uznaniu zasług za wykazane kompetencje w robotyce Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Minister Stanisław Koziej nagrodził dwa najbardziej innowacyjne zespoły młodych konstruktorów systemów bezzałogowych. Statuetki wykonane specjalnie z tej okazji to nowoczesne połączenie dwóch materiałów: grawerowanego szkła oraz elementów aluminiowych w strukturze szlifu.
SŁUPECKI LAUR GOSPODARCZY

Statuetki - Slupecki Laur Gospodarczy #1
Statuetki - Slupecki Laur Gospodarczy #2
Statuetki - Slupecki Laur Gospodarczy #3

Celem nagrody jest promocja najlepszych przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Powiatu Słupeckiego w danym roku, wyróżniających się pod względem osiągnięć, oryginalności, a także jakości usług i produktów. Statuetkę corocznie przygotowujemy dla Starostwa Powiatowego w Słupcy. Materiały z jakich zostały wykonane statuetki to mosiądz z grawerowanym logo w połączeniu z marmurową podstawą.
JESTEŚMY TU DLA PAŃSTWA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

NR TELEFONU
E-MAIL*
TREŚĆ

Vero Arte
Wojska Polskiego 237a
71-256 Szczecin

PN-PT 8.00-20.00

REGON 320719114
NIP PL9281752451